Burnos priežiūra

3-Etapų Sistema - Visapusiška priežiūra

BURNOS HIGIENA YRA TAISYKLINGA, JEI JI VISAPUSIŠKA

Profilaktiškai, burnos higiena privalo būti kruopšti ir visapusiška. Tai reiškia, kad maisto likučiai bei bakterinės apnašos privalo būti pašalinti ne tik nuo dantų paviršiaus, bet ir iš tarpdančių bei dantenų linijos. Siekiant apsaugoti dantis bei dantenas nuo apnašų ir kitokių bakterijų, yra svarbu kasdien valyti šepetėliu ir tarpdančių siūlu, taip pat vadovautis kitais įprastos priežiūros etapais, įskaitant pastovius apsilankymus pas dantistą. Šis 3- etapų būdas pagerina burnos sveikatą, mokslo bei pritaikymo vartotojams pagalba.

1 Etapas - Valymas šepetėliu

 Step-1Vien valymo šepetėliu nepakanka, kadangi, tokiu būdu pašalinama tik iki 50% apnašų. Dantų šepetėlis yra iš esmės svarbus instrumentas burnos higienai; kuo jo savybės geresnės, tuo efektyviau yra pašalinamos dantų apnašos. Beveik kiekvienas kasdien valosi dantis, tačiau, nepaisant to, 3 iš 4 suaugusiųjų, per savo gyvenimą, serga dantenų ligomis... KODĖL? Norint pasiekti visapusiškos burnos higienos, neužtenka valyti dantis vien tik šepetėliu. Iš tiesų, turėtumėte žinoti, jog tai tik pirma fazė visapusiškos burnos higienos.


2 Etapas- Tarpdančių valymas siūlu

Step-2Valymas siūlu išlaiko dantenas sveikesnes ir sumažina dantų apnašas po dantenų linija. Valant šepetėliu ir siūlu pašalinama iki 70% dantų apnašų. Dantų šeptėlio ir siūlo naudojimas kartu yra didelis pagerinimas. Kadangi, siekiant pašalinti maisto likučius ir bakterijas, kurios kaupiasi dantų šepetėliui sunkiai pasiekiamose vietose, iš esmės, yra svarbu naudotis dantų siūlu: tik tokiu būdu yra įmanoma pasiekti tarpus tarp dantų bei dantenų liniją.


 

3 Etapas - Įprasta priežiūra

Step-3Siekiant užtikrinti optimalią dantenų sveikatą, dantų šepetėlis, tarpdančių siūlas bei jūsų stomatologo konsultacijos turėtų tapti asmeninės burnos higienos rutina. Norint užtikrinti visišką burnos higieną, nepakanka valyti dantis tik šepetėliu ir dantų siūlu. Kadangi yra skirtingų odos ar plaukų tipų, taip ir burnos ertmės yra skirtingos, todėl reikalauja pritaikytos priežiūros. Optimaliai jūsų dantenų priežiūrai užtikrinti, konsultuokitės su savo stomatologu dėl specializuotų produktų, pritaikytų jūsų kasdieniam burnos higienos režimui, tokių kaip tarpdančių sistemos, dantų pastos bei burnos skalavimo priemonės.